Tavla Eğitim Platformu - Alparslan Göktay

 

Tavlada Kaybetmekten Bıkmadın Mı?

Tavlada yenildiğimiz zaman genellikle rakibimiz oldukça şanslıdır. O gün sizin şanssız gününüzdür. Tavla oyununda kimse kolay kolay rakibinin bilgisini takdir etmez. Çünkü tavla bilgi gerektirmeyen basit bir oyundur. Büyük hata. Böyle düşünürseniz ve rakibiniz tavla konusunda gerçekten bilgili ise kazanma şansınız çok azdır. Tavlada şansınızı arttırabileceğinizi biliyor musunuz? Tavlanın içinde matematik olduğunu biliyor musunuz? Tavla bir yarış oyunudur. Peki bu yarışta önde misiniz yoksa geride misiniz? Bunu nasıl anlarsınız? Pulları saymak? Daha önce pulları saymayı duydunuz mu?   tavlada 24 hane vardır bu haneleri hayali  olarak 1’den 24’e kadar numaralandırırız.  https://www.youtube.com/channel/UC3efpKuaXfjy35iTEP_fiZA youtube kanalımızda şans ve strateji oyunu olan tavla ile ilgili hazırlanan videoları izleyerek, tavlada kazanma oranınızı kendiniz yükseltme kabiliyeti kazanabilirsiniz.

Tavlada kaybetmek

Tavlada kimse kaybetmek istemiyor., tavla eğitim platformu tarafından hazırlanmış olan eğitim videolarını izleyerek bu oyunda kendinizi geliştirebilme fırsatını elde edin. Oyunun her ayrıntısını ince ince anlatıldığı ve stratejik hamlelerin belirtildiği tavla eğitim videoları, çok büyük bir fayda sağlayacaktır. Özellikle acemi oyuncuların kendini geliştirebilmesine fırsat sunan tavla eğitim platformu, bu alanda oyunculara profesyonel bir destek sunar. Tavla konusunda hizmetler verilerek, en doğru şekilde tavla öğrenilebilmesi sağlanır. Tabii herkesten daha iyi oynamayı istemek de, tavla oyununda yenilgiye değil başarıya götürecektir. Hazırlanmış olan tavla eğitim videoları detaylı bir şekilde izlendiği takdirde, profesyonel bir oyuncuya dönüşebilme şansı elde edilebilir.

Tavlada Kazanmak Artık Çok Kolay

Tavla oyununda doğru bilinen yanlışları kolay bir şekilde öğrenebilme imkânı sunulmaktadır. Oyun hakkında detaylara genişçe yer verilen tavla eğitim videolarında, tavlada kazanmak isteyen kişiler için pek çok avantaj yer alıyor. Bu oyunda hangi hamlenin yapılması gerektiği, yapılan hamlelerin neden yapıldığı gibi detaylar, pratik bir şekilde kısa videolar hâlinde anlatılmaktadır. Profesyonel olarak tavla oynamak isteyen herkesin izlenmesi gereken bu videolar, oyun ile ilgili yeterli bilgi ve donanıma sahip olmaya imkân tanır. Modern ve geleneksel tavlalarda uygulanması gereken taktikler ile ilgili ipuçları sunulur. Tavla ile merek ettiklerinizi ahmet.denemexyz.website da bulabilirsiniz. Sizi “tavlanın derinliklerine” davet ediyoruz.